0 Items €0.00 Cart

You have no items in your shopping cart.

Dodání

Máme dobré znalosti lodních tras a výběr vhodného cestu přepravní který umožňuje dodávku rychleji. Vzhledem k tomu, vzdáleném doprava Nabízíme 6 přepravní způsoby: DHL,FedEx,UPS,TNT,EMS a Vzduch Poštovní Zásilka.

Předtím, než vaše objednávka je dodáván, musíme zpracovat vaši objednávku a dát všechny své produkty prostřednictvím svých přísných zkoušek kontroly jakosti. Z tohoto důvodu Total Dodací lhůta se liší od lodní čas o samotě.

 

Celkem Dodací lhůta = Dodací lhůta + Doba zpracování

 

To trvá řádově několik pracovních dnů na souborných službách pro cesty od našeho zařízení ke svému cíli, The fatest dodací lhůta je 7 dní. přesný čas zásilku je založen na přepravní společnosti (DHL,FedEx,UPS,TNT,EMS,Airmail) Standardní a způsob dopravy jste si vybrali.

Nabízíme doprava zdarma. Jakmile bude vaše objednávka byla odeslána obdržíte e-mail potvrzující vaše zboží jsou na cestě, která bude rovněž obsahovat odkaz sledování. Prosím, nechte nám svou správnou adresu a platné telefonní číslo! Jakákoli ztráta způsobená nesprávnou adresu příjemce nebo pro kontaktní číslo je na zákazníky.

Dodávky jsou předmětem dostupnosti zásob. Pokud máme problém s objednávkou, jako nedostupnosti položky vás budeme volat. Máte-li k dispozici, zašleme Vám e-mail oznamující, jaké kroky činíme. Některé z našich metod poskytování umožnit úplnou trasu vaší zásilky z místa odeslání do dodány a podepsal vy. Používáme řadu dopravců zajistit dodávku na vás. Naše náklady na vás vztahovat na všechny poštovné, balné a pojištění až do výše hodnoty zboží kupujete.

 

Dodací lhůta Metoda:

Standardní doprava: Region, včetně Spojených států, Kanada, Velká Británie s 7-10 pracovních dnů.

France, Spain, Germany, Netherlands, Ukraine, Japan, Belgium, Denmark, Finland, Ireland, Norway, Portugal, Sweden, Switzerland s 7-15 pracovních dnů.

Brazil, Russia, Italy, Argentina, Chile, Mexico s 20-25 pracovních dnů.

Všechny ostatní země s 7-25 pracovních dnů.

 

Doba zpracování

1-3 pracovních dnů (některé produkty budou trvat 5 pracovních dnů).


Co když jste mimo, když vaše objednávka dorazí?

Pokud jste venku, když zásilka dorazí, bude váš postperson nebo kurýrní opustit kartu říkat, kde jste vyzvednout diskrétně zabalen objednávku

Pokud je vaše zásilka převezen do nejbližší dodací poště, budete muset jít a vyzvednout zásilku.

Pokud je vaše zásilka převezen do nejbližší kurýrní depa, můžete jej vyzvednout, nebo zařídit, aby mohla být redelivered.

 

Co když vaše objednávka nedorazí, pokud očekáváte?

Pokud je vaše dodávka je více než 4 pracovní dny po splatnosti, obraťte se na nás.

 

Kde obuvpodzimcz.com doručí?

obuvpodzimcz.com dodává do mnoha zemí, jako je například 

Australia, Belgium, Brazil, Bulgaria, Canada, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Japan, Malaysia, Netherlands, New Zealand, Norway, Poland, South Africa, Spain, Sweden, Switzerland, Turkey, United Kingdom, United States jakýkoli mnoho dalších!